Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

preview image
Turecko, Türkler

Eftalia Ocean Resort & Spa

Zájazdy do hotela
Celkové
hodnotenie
100 %
 • B. K.
 • 27.06 - 09.07.2019

Túto dovolenku sme si maximálne užili. S hotelom, jeho službami, stravou a možnosťami Ultra all inclusive sme boli veľmi spokojní a dovolenku tu odporúčame. Odporúčame dlhšiu dovolenku, lebo 6-7 dní by sa nám zdalo málo. My sme boli plných 11 dní a bolo to ideálne.

 • 90 %

  Služby hotela

  V hoteli je SPA, kde sme si zaplatili pre celú rodinu 2hodinovú procedúru (sauny, píling, hamam,pleťová maska, celotelová masáž) a boli sme veľmi spokojní. Okrem toho sú v hoteli obchody so základným tovarom (potraviny, drogéria, hračky, ...) aj s "fejkovými" tovarmi - kabelky, tašky, oblečenie, parfémy, ... Tiež je v hoteli kaderníctvo, služby fotografa, tetovač (toto všetko samozrejme spoplatnené).

 • 100 %

  Izba

  Veľká čistá izba. Výhľad sme mali na bazén a more, takže úplna spokojnosť. K dispozícii trezor na cennosti. Chladnička bola dopĺňaná každý deň vodou, pepsi, fantou a spritom.

 • 80 %

  Pláž a okolie

  Po prečítaní recenzií na tento hotel, v ktorých bolo najviac spomínaným negatívom pláž sme mali trochu obavy. V skutočnosti sme my boli aj s plážou spokojní. Na eftalia islande je viacero pláží a dajú sa nájsť aj celé piesočné, na ktorých vôbec nie je potrebné mať obuv do vody. My sme chodili na pláž ktorá bola medzi tobogánmi a bazénom. Celá bola piesková a len pás drobných kamienkov vo vode, po ktorých sa dalo v pohode chodiť aj bosý. Na pláž dostane každý plážový uterák, ktorý si môže každý deň vymeniť. Okolie hotela (mimo areálu) nič extra neponúka. Pešo sa dá dôjsť k obchodom a ďalším hotelom. Široká a dlhá cesta za hotelom sa každú nedeľu zmení na trh, kde sa dajú kúpiť rôzne "značkové" (fejkové) veci ako parfémy, hodinky, tenisky, oblečenie, šatky, kabelky, kufre, repráky atď. Na trhoch neodporúčam kupovať ako darčeky, alebo len na jedenie ich domáce "potraviny" ako sladkosti (baklava, turkish delight), lebo aj toto dokážu fejkovať. Po návrate sme boli veľmi sklamaní tým, čo sme kúpili ako darčeky.

 • 100 %

  Šport, voľný čas

  Z ponúkaných možností sme využívali iba tobogány, ktorých bolo dosť v hoteli ako aj na pláži (eftalia island). Tobogány boli pre všetky vekové skupiny od najmenších detí. Okrem toho boli v bazéne na pláži každý deň nejaké aktivity, ktoré robili animátori. Pondelky a piatky bývala na pláži penová párty. Tiež bývali rôzne pohybové aktivity, cvičenia zumba, a pod. Každý deň bývala aj detská diskotéka, alebo rôzne večené programy a show (neónová, kúzelnícka, ...). Večer bývali aj v hotelovom alebo plážovom bare živé kapely, ktoré spríjemňovali večené posedenie pri poháriku.

 • 100 %

  Strava

  So stravou sme boli nadmieru spokojní. Veľký výber rôznych jedál, šalátov, príloh, koláčov. Výber ovocia bol obmedzený (jablká, hrušky, slivky, broskyne, melón), ale nevadilo to. Koláče boli úžasné. V hoteli, areáli hotela, či na pláži bolo veľa barov, kde sa dalo dostať k nápojom. Pivo bolo veľmi dobré, víno nám moc nechutilo. V hoteli aj na pláži bolo veľké veľa možností ďalšieho stravovania mimo hlavnej reštaurácie: burgerland (24 hodín), cukrárne, wafláreň, pizzeria, kebab, snacky (kuracie krídla, hranolky), zmrzlina, tématické reštaurácie na pláži (kde sa bolo možné cez obed prestravovať namiesto hlavnej reštaurácie v hoteli). Jediným negatívom je, že pravdepodobne prídete domov z dovolenky s nejakým tým kilom naviac :).