Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

preview image
Thajsko, Chiang Mai

Empress Chiang Mai

Zájazdy do hotela
Celkové
hodnotenie
90 %
 • M. Š.
 • 31.03 - 17.04.2019

Odhliadnuc od znečisteného ovzdušia sa nám v Chiang Mai páčil.

 • 100 %

  Služby hotela

  Tento skvelý hotel v krajine úsmevov je na kľudnom mieste, poloha je ideálna v blízkosti centra. Výborné WIFI pokrytie. Ideálny pre dvojice. Personál hotela je veľmi milý, ústretový a pozorný. Boli sme spokojní nielen so službami hotela, ale aj so službami CK. Dovolenka splnila naše očakávania, všetko bolo perfektne naplánované a zosúladené. Zájazd bol veľmi dobre organizačne zabezpečený, všetko prebiehalo hladko.

 • 100 %

  Izba

  Izba bola príjemná a pohodlná, vybavená všetkým potrebným, klimatizácia fungovala dobre, len bola trošku hlučná. V izbe bola denne k dispozícii bezplatná balená voda. Náš 16 dňový pobyt bol veľmi príjemný.

 • 100 %

  Pláž a okolie

  Pláž sme nemali, ale bazén na 3.poschodí,čistá voda, dostatok ležadiel a slnečníkov a dobre udržiavaný. K dispozícii sú osušky. Súčasťou je aj malý bar-reštaurácia s obsluhou. Spolu s posilňovňou moderným vybavením tvoria príjemné miesto na oddych a relax.

 • 100 %

  Šport, voľný čas

  Hotel sa nachádza asi 10- 15 minút chôdze od nočného trhu v centre mesta. Takisto všetky hlavné atrakcie boli ľahko dostupné, či už pešo alebo tuk-tukom. Zažili sme aj oslavu Songkran - thajský nový rok, nazývaný aj ako vodný festival, ktorý zahŕňa veselie, rôzne kultúrne akcie, ale hlavne polievanie vodou. Vyjsť na ulicu a zostať suchý bolo nemožné. Bol to úžasný zážitok.

 • 100 %

  Strava

  Mali sme raňajky formou bufetu s vynikajúcim výberom veľkého množstva rôznych druhov jedál - sladké, pikantné, vegetariánske, vaječné, rybacie, mäsové..... Naozaj bohaté raňajky so všetkými druhmi jedla. Samozrejmosťou bola zelenina a ovocie.