Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

preview image
Kuba, Varadero

Paradisus Princesa Del Mar

Zájazdy do hotela
Celkové
hodnotenie
50 %
 • Ľ. B.
 • 27.03 - 10.04.2019

Nie je to hotel pre Európanov,sú tam na 90% Kanaďania.Úroveň hotela klesla oproti roku 2008 o 50%.Hotel potrebuje rekonštrukciu.Zmenila sa atmosféra v hoteli,vzhľadom k tomu,že klientela,ktorá chodí v súčastnosti do hotela je veľmi hlučná.Klienti,ktorí si predstavujú,že v hoteli bude kľudná a pokojná atmosféra,tak budú sklamaní.Hotel bol vždy prezentovaný od 18+,klientela bola od 18+ ale správali sa tam ako deti,ba dokonca ako zvieratá(hluk,súlož v bazéne,...).Keď sme pricestovali na hotel tak sme zažili nepríjemný šok.Rozmýšľali sme o presťahovní na iný hotel,nakoniec sme si doplatili Royal servis (cca 800 eur).Avšak služby tohto servisu neboli vôbec na deklarovanej úrovni.Bola tam však príjemnejšia atmosféra.V porovnaní s hotelom Iberostar Grand Packart v Havane,tak Paradisus si zaslúži 3 hviezdičky.

 • 30 %

  Služby hotela

 • 60 %

  Izba

  Izba bola staršia ale vďaka recepčnej Glende,ktorá nás presťahovala z katastrofálnej izby do tejto s výhľadom na more,tak sme boli spokojní.

 • 40 %

  Pláž a okolie

  Po niekoľkodňových urgenciách nám vyčistili pláž od morskej trávy.Mali by sa učiť od Talianov ako má byť uprataná pláž.Záhrada však bola pekná a upravená.

 • 90 %

  Šport, voľný čas

  Výborné večerné programy,živá hudba v baroch,katamarán zahrnutý v cene.

 • 20 %

  Strava

  Nutne vymeniť kuchárov.V reštauráciach ako napr.Francúzka,Talianska,Kubánska,sa jedlo veľmi pokazilo a mne to tam pripadalo smiešne lebo personál sa tváril ako v honosných reštauráciach no jedlo bolo nedochutené a niekedy použili suroviny,ktoré tam nemali byť.Keď sme však boli na výlete v nejakom inom meste tak tam bola strava chutná a kvalitná.