Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

preview image
Kanárské ostrovy, Playa Amadores (Puerto Rico)

Gloria Palace Amadores Thalasso & Hotel

Zájazdy do hotela
Celkové
hodnotenie
90 %
 • L. A.
 • 01.06 - 08.06.2019

Výborne položený hotel v juhozápadnej časti ostrova, ktorú sme si vybrali preto, lebo tam menej fúka a je tam kľud. Cesta by síce mala trvať okolo 40 minút, ale originálna cestovka Vtours rozávžala ľudí po celom juhozápadnom pobreží (Puerto Mogán, Taurito, Puerto Rico - tam je Gloria Palace Amadores a ešte kopa ľudí po nás ostala v buse) čo vydalo na celkovo necelé 2 hodiny - mimoriadne otravné. Check in veľmi rýchly + welcome drink. Hotel je medzi Puerto Ricom a Amadores, k obom častiam vedie nádherná promenáda. Výlety sme si organizovali sami, vždy to tak robíme. Na 3 dni sme si zobrali motorku a prejazdili celý ostrov. Vtours nemá delegáta, ktorý obchádza hotely (nám nechýbal, nikdy na schôdzky nechodíme), ja len pre info potenciálnych záujemcov, majú len telefónnu linku. V hoteli samotnom sú obchodíky - lekáreň, suveníry, šperky a automat na nápoje. Poloha hotela nemá chybu, skladá sa zo 4 blokov s výhľadom na more. Nie každá izba však výhľad na more má!! Videli sme izby, kde normálne boli ubytovaní hostia a pozerali do skalnatého plota, alebo kríkov. Ale ten výhľad... Ach :) Hotel rozhodne odporúčam, aj pre menej mobilných ľudí. Všade sú výťahy. A ešte spomeniem, aj keď to nie je vec, ktorá sa týka hotela, ale CK Airstop - neviem, či po 8 rokoch to nebolo naposledy, čo sme využili ich služby. Keď sme začínali v roku 2011 s nimi jazdiť - parkovanie vo Viedni bolo zdarma. Potom to zmenili na sumu tuším 1200 a teraz už je to 1600. Raz sme nesplňali limit, no nemali problém ako stálym zákazníkom parkovaciu kartu zaslať. Tentokrát už to bolo len strohé - nedáme, nedá sa (cit slečnu "No ale vy nie ste jediní, kto s nami jazdí, to teraz by sme mali poslať každému?). No ok. Ak u niekoho objednáte zájazdy za 50tis eur a ste verný zákazník, tak si myslím, že je takýto postoj až odpudivý. Obzvlášť, že pokiaľ zacvakáte za dovolenku jednorázovo 7000, tak kartu dostanete len jednu... V poriadku, airstop nie je jediný, ktorý ponúka nemecké a rakúske dovolenky. Za mňa po toľkých rokoch a dovolenkách veľké sklamanie.

 • 100 %

  Služby hotela

  Strava nenormálna... Obrovský výber raňajok, čo len si zmyslíte. Večere tak isto. Nebudem to rozpisovať, skrátka výber a aj chuť jedál na 100%. Mali sme polopenziu, čo nám stačí, aj tak sa celý deň niekde túlame. K polopenzii je na izbe denne 2x0,5l vody. Personál je veľmi ochotný, angličtina, nemčina, ruština, španielština... Hotel má dva bazény, voda je výborná na plávanie. Uteráky k bazénu hotel poskytuje, lehátok dostatok. Animácie sme nevideli, večerný program bol celkom vážny prúser - niečo na štýl Gloria Amadores NEMÁ talent :) :P veeeľmi biedne karakoe, ktoré chvalabohu do 22:00 skončilo. Parkovanie možné v garážach.

 • 90 %

  Izba

  Izby sú veľké, je v nich všetko čo treba, ale sú naozaj staré. TV, klíma (smrdela, tak sme nepoužívali), chladnička, kanvica, káva, čaj. Na balkóne lehátka a posedenie. Upratovanie denne, vymenili uteráky, prezliekli periny, všetko ok.

 • 100 %

  Pláž a okolie

  Hotel ako taký pláž nemá, Amadores je asi 7 minút po promenáde, pláž Puerto Rico je rovnako len na opačnú stranu. Nejaké obchodíky sú až tam, takže v hoteli toho moc nenakúpite, hlavne pokiaľ ide o potraviny.

 • 70 %

  Šport, voľný čas

 • 100 %

  Strava

  Už som spomenula - čisté obžerstvo :)