Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

preview image
Egypt, Sahl Hasheesh

Albatros Citadel Resort

Zájazdy do hotela
Celkové
hodnotenie
90 %
 • B. G.
 • 09.05 - 19.05.2019

Rezort je veľkolepý svojou polohou, architektúrou,morom a podmorským životom. Má svoju stálu a dlhoročnú najmä nemeckú klientelu....ale aj klienti z ruska a poľska.

 • 80 %

  Služby hotela

  Služby hotela sú na dobrej úrovni, nevýhodou je, že hotel nezabezpečuje free -shuttle bus do okolitých miest a možnosti nákupu nie sú veľké, ale je k dispozícií lekáreň, suveníry....Zväčša je personál veľmi milý a úslužný ale nájdu sa aj výnimky....

 • 90 %

  Izba

  Mali sme štandardnú izbu s vynikajúcou polohou, pri bazéne, blízko fitka, reštaurácii, s výhľadom na more ,ale to v tomto rezorte majú asi všetky izby.....s terasou, orientovanou k východu slnka.Zariadenie izby je účelné a príjemné, pitná voda a minibar sa dopĺňa denne, rovnako sa denne upratuje a menia všetky uteráky. Ako nedostatok som vnímala nemožnosť otvoriť okno, šampón, kondicionér, telové mlieko nebolo vždy dopĺňané a nezodpovedalo štandardom 5*hotela. Izba by potrebovala dôkladnejšie upratanie, možno vymaľovanie.

 • 100 %

  Pláž a okolie

  V rezorte sú k dispozícií 2 lagúny, ktorú ústia do mora.Sú v nich tiež farebné rybky, ale útes priamo v mori ponúka oveľa viac, aj čo sa týka koralov a aj podmorského života....spústa rôznofarebných rybičiek, raje, manty, korytnačky,peruťovce...dokonca aj delfíny prišli ....lehátok bolo dostatok, verejné WC udržiavané a v dostupnej vzdialenosti, rovnako aj bufety. Topánky do mora sú potrebné. Počas nášho pobytu boli v mori fialové medúzy, ktoré mňa obmedzovali v plávaní, aj ma poštípali....ale podľa vyjadrenia miestnych, sú len určite obdobia, kedy sa tam vyskytujú.

 • 90 %

  Šport, voľný čas

  Využívali sme služby fitnes centra, ktoré je dobre vybavené, čisté,výborne klimatizované s ochotným personálom. Ďalej sú k dispozícií 3 bazény ,kde nie je prechlorovaná voda boli vždy čisté a perfektné. V areáli je aj bazénik pre malé datičky, ktorý je nadkrytý strieškou a voda sa v ňom mení denne. K dispozícií je aj 6 víriviek s časom od 9 - 17, ale tu bola voda prechlorovaná a tepla. Každý deň na pláži a večer v amfiteátri prebiehal animačný program, ktorého sme sa ale my nezúčastňovali. Večer na promenáde sa dalo príjemne posedieť pri hudbe a drinku.

 • 80 %

  Strava

  Počas celého dňa sa dalo niekde najesť, napiť.....len sortiment bol obmedzený, v zásade som mala pocit, že stále sú v ponuke rovnaké typy jedla a aj výber ovocia bol obmedzený....určite sa nejedná o zážitkovú gastronomiu.....ale v pohode...