Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

preview image
Egypt, Hurghada

Grand Resort Hurghada

Zájazdy do hotela
Celkové
hodnotenie
80 %
 • Lucia M
 • 30.6.2017 - 7.7.2017

Hotel veľký, starší no pekný. Veľké izby, skvelý personál a nádherné prostredie Animačný tím, ktorý by Vás bavil počas celého dňa nečakajte. Nám však viac vadilo, že večer nie je v hoteli čo robiť. Veľmi chýbajú večerné animácie, alebo tanečné kurzy. Vystačili by sme si aj s diskotékou, no tá v hoteli nie je. Nie je v hoteli, ani biliard, šípky a pod. Ľudia si chodili v skorých ranných hodinách obsadzovať miesta pri vode. Služby boli výborné a personál tiež. Strava dobrá, no menší výber. Prostredie krásne. Tri bazény. Veľa mostíkov, zelene a máte sa stále kde prechádzať. A la carte reštaurácie sú Vám k dispozícií každý deň. Wifi- žiadna. My sme chytili wifi dvakrát, ale o tom je dovolenka, či nie? :) Tento hotel odporúčame párom. Neodporúčame ľuďom, ktorí prišli za zábavou, pretože ide skôr o pokojneší hotel. Radi sa sem vrátime.Boli sme spokojní :).

 • 80 %

  Služby hotela

  Ochotný personál. Postarajú sa o Vaše pohodlie. Treba však počítať s tým, že za všetko čakajú dolarík. Tým, že do krajiny prestali chodiť Rusi, tak sa o Vás síce lepšie postarajú, no je cítiť, že sú viac dotieravejší. Služby ako také hodnotím na výbornú.

 • 80 %

  Izba

  Štandartne zariadená izba v Egypte. Čisto, no zanedbane. Ale to tak v Egypte už býva. Uteráky Vám vymeniia len ak budú položené na podlahe v kúpeľni. Dá sa priplatiť manželská izba s výhľadom na bazény. My sme si ju priplatili a boli sme veľmi spokojní :).

 • 70 %

  Pláž a okolie

  Jediná nevýhoda je, že na pláž musíte prejsť cez Grand hotel, čo je cez cestu. Je to však pekná prechádzka, pre toho, kto má rád aktívnejšiu dovolenku a nie len presun z lehátka do vody.Cez cestu prejdete úplne bezpečne. Je tam zamestnanec, ktorý sa postará o to, aby Vám dali autá prednosť. Pláž aj more boli čisté. Staršie lehádla a slnečníky. Na pláži nedostanete jesť, ale o Váš pitný režim bude postarané. Personál Vás aj na pláži chodí obsluhovať priamo k lehádkam. Prostredie je krásne.

 • 30 %

  Šport, voľný čas

  Boli sme zvyknutí, na viac atrakciií a animačný tím bol naozaj slabý. Zložený z troch ľudí. Žiadny mini club, žiadny večerný program, žiadne vtipné animácie pre hostí. Až po 3 dňoch sme zistili, že animačné aktivity sa vykonávajú pri menšom bazéne, no kto zažil už poriadny animačný tím, tak bude veľmi sklamaný. Platených vodných športov bolo tak akurát.

 • 70 %

  Strava

  Pestrá strava. Dobré jedlo, no menší výber. Jedlá sa opakujú, ale sú chutné. Personál Vám bude nosiť nápoje až ku stolu. Raňajky boli kontinentálne. Na obed bolo toho málo na výber, ale dalo sa najesť. Poobedné sneaky boli chutné. Grilované mäsko, rybky :). Večera bola rozmanitá, koláče boli veľmi slabé. Všeobecne sladkého pečiva bolo veľmi málo. Ovocie a zelenina boli vždy čerstvé. Zmrzlinu podávali pri menšom bazéne. Mini bar máte za príplatok, inak všetky nápoje boli samozrejme v cene.