Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Vtours

V Tours sú prvá nemecká cestovná kancelária, ktorá sa zaoberá výhradne ponukou dynamických balíčkov. Boli založení v roku 2004 v Aschaffenburgu a majú dnes vyše 120 zamestnancov. Sú v Nemecku teraz 13. najväčším predajcom zájazdov s ročným obratom viac ako 110 miliónov Eur. 

Výnimočné u V Tours je, že ponuky sú zostavované just in time. To znamená, že zájazd je zostavený individuálne pri dopyte. Stavebné kamene zájazdu ako let, transfer a hotel sú zostavované každý deň celkom podľa želania klienta. Tým je zákazníkom zaručená najnižšia cena presne vo chvíli dopytu a tiež možnosť zvoliť si flexibilne ideálny dátum vášho pobytu. V tour majú totiž obrovský výber produktov. Majú na výber klasické zájazdy, poznávacie zájazdy, eurovíkendy alebo wellnessový pobyt. Môžete si vybrať z viac ako 4500 hotelov, ktoré ležia vo viac ako 70 destináciách. Môžete relaxovať pri wellness pobyte na Mauríciu a nechať sa rozmaznávať v tieni palmy alebo navštíviť liečivé pramene v Karlových Varoch či Mariánskych Lázňach. Môžete ísť nakupovať do Dubaja v svetoznámej Dubai Shopping Mall, v ktorej je viac ako 1000 renomovaných obchodov a môžete pozorovať vodopád, ktorý sa rúti z štvrtého poschodia obchodného domu. Môžete tiež navštíviť pulzujúci  New York a prechádzať sa slávnou Fifth Avenue. V Tours pre Vás zorganizujú dovolenku vašich snov. Nezáleží, či ide o rodinnú dovolenku, cestu za kultúrou, aktívnu dovolenku alebo odpočinkový pobyt pri mori. V Tours Vám usporiada nezabudnuteľný zážitok. Medzi najobľúbenejšie ciele patrí Kuba, Keňa, Tunisko, Maurícius, Réunion alebo Bali. S touto cestovnou kanceláriou zažijete krásnu dovolenku za najlacnejšie ceny. Sú tiež výhercom testu časopisu Focus Money, ktorý ich už dvakrát korunoval titulom najlacnejšieho usporiadateľa zájazdov.

Dokumenty na stiahnutie: VOP podmienky CK a poistenie proti úpadku


Predchádzajúce Ďalšie