Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Tropo classic

Trop classic je cestovná kancelária, ktorá zostavuje dynamické balíky zájazdov a zameriava sa na výhodne a kvalitatívne hodnotné last minute zájazdy. Môžete si s nimi objednať tiež iba hotel, ale aj klasický zájazd či wellnessový pobyt vo vybraných hoteloch. Zájazdy zostavuje denne z viac ako 200 miliónov možností v ich ponuke. S TROPO môžete cestovať do destinácií po celom svete. Síce sa sústredí na cesty do Stredozemného mora, ale majú aj širokú ponuku destinácií po celom svete. Môžete vyraziť na víkend do Londýna, Paríža i Madridu. Alebo vyraziť spoznávať rozmanitú krajinu Mallorky. Už od mája sa na Mallorce môžete kúpať, alebo ísť nakupovať v hlavnom meste Palma de Mallorka a prechádzať sa jej gotickými uličkami či na prehliadku katedrály. Môžete na vlastnej koži okúsiť povestnú malorskú pohostinnosť a ochutnať vybrané španielske delikatesy. Medzi najobľúbenejšie miesta patrí Paquera, El Arenal, Cala Millor a Alcudia. Dlhé piesočné pláže sa hodia perfektne na dovolenku s deťmi. Kto preferuje aktívnejší štýl dovolenky má možnosť vystúpiť na najvyššiu horu Mallorky Puig Major, ktorá je vysoká 1445 metrov nad morom a užívať si fantastický výhľad. TROPO majú tiež balíky ciest, ktoré stoja po 299 Euro, ktoré sú ideálne pre výhodnú dovolenku. Môžete tak navštíviť Tenerrife, ale aj Ibizu alebo Španielsko.

TROPO majú ocenenie TÜV, kde získali prvú cenu za najlepší cestovný portál a patrí tiež medzi Trusted shops, ktoré označuje overené a dôveryhodné internetové portály. S TROPO máte možnosť si vybrať z nepreberného množstva ponúk tú správnu pre vašu dovolenku. Nezáleží, či si zvolíte cestu za 299 eur alebo jednu z ponúk pre singles, páry, rodiny alebo kúpací pobyt na pláži. TROPO je pre vás vždy tým správnym partnerom.

Tropo GmbH
Mönckebergstraße 27
Hamburg DE-20095
Tel.: +49 (0)234 96103 597
E-Mail: tropo.de@gfr-center.de

>>> Vyberte si last minute zájazdy od cestovnej kancelárie Tropo classic <<<

 

Dokumenty na stiahnutie: VOP podmienky CK a poistenie proti úpadku


Predchádzajúce Ďalšie