Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Thomas Cook XTOR

Thomas Cook  ponúka dynamické balíčky zájazdov Thomas Cook Individual. Thomas Cook Individual existuje až od roku 2015. Odvtedy sa stará o Vašu individuálnu dovolenku v rámci skupiny Thomas Cook. Zameriavajú sa na individuálne mestské pobyty, ktoré tvoria podstatnú časť portfólia tejto značky. Ponúkajú klasické eurovíkendy do známych destinácií. V ponuke však majú aj menej známe ciele, ktoré môžete objaviť. Môžete navštíviť Rakúsko, Českú republiku, Taliansko, Andorru alebo Francúzsko. V európskej ponuke, ktorá čaká vašu návštevu, je viac ako 600 objektov. Môžete vytvoriť svoju vlastnú cestu individuálne, aby ste splnili všetky vaše požiadavky.

Thomas Cook 5. júna 1854 ponúkol prvý organizovaný zájazd na svete. Bol to zájazd vlakom po Anglicku pre 500 osôb.Už nasledujúci rok organizoval okružnú a poznávaciu plavbu po Evrópe. Cesty boli veľmi úspešné a tak začal ponúkať aj okružné plavby po Níle a poznávacie zájazdy do Svätej Zeme. Dnes majú viac ako 22000 zamestnancov  a ročne s nimi cestuje viac ako 20 milionov zákazníkov. Vlastnia tiež vyznamenané hotelové reťazce Sentido, Smartline, SunConnect a Casa Cook.

THOMAS COOK Individual X AUSTRIA AG
Ungargasse 59-61
Wien A-1030
Tel.: +43 01 50 202 - 0
E-Mail: neckermann-reisen.at@gfr-center.de

>>> Vyberte si last minute zájazdy od cestovnej kancelárie Thomas Cook <<<

Dokumenty na stiahnutie: VOP podmienky CK a poistenie proti úpadku


Predchádzajúce Ďalšie