Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Thomas Cook XTOC

Cestovná kancelária Thomas Cook Reisen je v oblasti cestovného ruchu druhým najväčším koncernom v Európe a vo svetovom meradle zaujíma 3. miesto. So svojou hustou sieťou 4 000 pobočiek ročne obslúži 13 miliónov klientov. Nesie meno na počesť svojmu zakladateľovi, ktorý sa v 19. storočia zaslúžil o rozvoj turizmus vo Švajčiarsku. Podľa trendu pokračuje v súčasnosti v posune svojho biznisu smerom k e-commerce. Je dcérskou pobočkou spoločnosti Karstadt-Quelle a sama zastrešuje spoločnosti Neckermann, Bucher Reisen a Condor.

Thomas Cook organizuje ako klasické cenovo výhodné zájazdy, tak možnosť individuálneho plánovania dovolené.Mezi obľúbené destinácie patrí Kanárske a Baleárske ostrovy, Turecko, Egypt, Grécko a grécke ostrovy, Španielsko, Taliansko, Malta, Tunisko, ale aj vzdialené ázijské krajiny ako Thajsko, Srí lanka, exotické štáty Afriky - Keňa, Gambia, Tanzánia, ďalej oblasť Karibiku (Jamaika, Tobago, Grenada, Barbados, Isla Margarita), Kuba, Mexiko, Brazília, Panama, Kostarika, ostrovy Tichého oceánu - Maledivy, Seychely, Maurícius.

Špecialitou Thomas Cook Reisen je samostatná ponuka ubytovanie s kapacitou 73.000 lôžok po celom svete so zaistením transferu z letiska do hotela a späť. Tiež ponúka komplexné športové a wellness programy. Pre svojich klientov má Thomas Cook Reisen pripravené vždy niečo navyše - službu Zug zum Flug (zdarma doprava vlakom na území Nemecka na letisko), rezerváciu najkrajších izieb v hoteloch, darčeky na privítanie, milá prekvapenie počas pobytu.

THOMAS COOK X AUSTRIA AG
Ungargasse 59-61
Wien A-1030
Tel.: +43 01 50 202 - 0
E-Mail: neckermann-reisen.at@gfr-center.de

>>> Vyberte si last minute zájazdy od cestovnej kancelárie Thomas Cook <<<

Dokumenty na stiahnutie: VOP podmienky CK a poistenie proti úpadku


Predchádzajúce Ďalšie