Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Thomas Cook TOR

Thomas Cook Individual  existuje až od roku 2015. Odvtedy sa stará o Vašu individuálnu dovolenku v rámci skupiny Thomas Cook. Zameriavajú sa na individuálne pobyty v meste, ktoré tvoria podstatnú časť portfólia tejto značky. Ponúkajú klasické eurovíkendy do známych destinácií. Ale majú aj menej známe ciele, ktoré môžete objaviť. Môžete navštíviť Rakúsko, Českú republiku, Taliansko, Andorru alebo Francúzsko. V európskej ponuke je viac ako 600 objektov, ktoré čakajú na Vašu návštevu. Môžete vytvoriť svoju vlastnú cestu individuálne tak, aby spĺňala všetky Vaše požiadavky. Môžete vytvoriť svoju vlastnú cestu individuálne, aby ste splnili všetky vaše požiadavky. Cesty sa zameriavajú na Váš hĺbkový oddych a vyčnievajú svojou perfektnou organizáciou. Všetky aspekty svojej cesty totiž môžete úplne personifikovať. K spoločnosti Thomas Cook patrí aj Neckermann Reisen, Bucher Reisen a renomovaná nemecká letecká spoločnosť Condor. Spoločnosť má pobočky v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Poľsku, Českej Republike, Maďarsku, Rusku, Belgicku a Holandsku.

Thomas Cook 5. júna 1854 ponúkol prvý organizovaný zájazd na svete. Bol to zájazd vlakom po Anglicku pre 500 osôb.Už nasledujúci rok organizoval okružnú a poznávaciu plavbu po Evrópe. Cesty boli veľmi úspešné a tak začal ponúkať aj okružné plavby po Níle a poznávacie zájazdy do Svätej Zeme. Dnes majú viac ako 22000 zamestnancov  a ročne s nimi cestuje viac ako 20 milionov zákazníkov. Vlastnia tiež vyznamenané hotelové reťazce Sentido, Smartline, SunConnect a Casa Cook.

THOMAS COOK AUSTRIA AG
Ungargasse 59-61
Wien A-1030
Tel.: +43 01 50 202 - 0
E-Mail: neckermann-reisen.at@gfr-center.de

>>> Vyberte si last minute zájazdy od cestovnej kancelárie Thomas Cook Individual <<<

 

Dokumenty na stiahnutie: VOP podmienky CK a poistenie proti úpadku


Predchádzajúce Ďalšie