Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Thomas Cook

Korene  Thomas Cook Reisen  siahajú až do 19. storočia. Z rodinnej spoločnosti sa stal druhý najväčší predajca zájazdov v celej Európe, ale tiež v Nemecku.  Značka bola znovu založená v roku 2003 a ponúka zájazdy pre náročných individualistov. O tom vypovedá aj ich firemné motto“  Ste moja dovolenka“.  Pri tvorbe zájazdov sa sústreďujú na tri stavebné kamene: individualitu, bezpečnosť a kvalitu. Cesty sa zameriavajú na Váš hĺbkový oddych a vyčnievajú svojou perfektnou organizáciou. Všetky aspekty svojej cesty totiž môžete úplne personifikovať. K spoločnosti Thomas Cook patrí aj Neckermann Reisen, Bucher Reisen a renomovaná nemecká letecká spoločnosť Condor. Spoločnosť má pobočky v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Poľsku, Českej Republike, Maďarsku, Rusku, Belgicku a Holandsku.

Thomas Cook 5. júna 1854 ponúkol prvý organizovaný zájazd na svete. Bol to zájazd vlakom po Anglicku pre 500 osôb.Už nasledujúci rok organizoval okružnú a poznávaciu plavbu po Evrópe. Cesty boli veľmi úspešné a tak začal ponúkať aj okružné plavby po Níle a poznávacie zájazdy do Svätej Zeme. Dnes majú viac ako 22000 zamestnancov  a ročne s nimi cestuje viac ako 20 milionov zákazníkov. Vlastnia tiež vyznamenané hotelové reťazce Sentido, Smartline, SunConnect a Casa Cook.

Thomas Cook ponúkajú obrovskú škálu možností pre Vaše cesty. Môžete obdivovať prekrásnu flóru večne kvitnúceho  ostrova Madeira a putovať po jej impozantných pobrežných skalách. Večer môžete nechať doznieť pri pohári  typického madeirského vína Vinho da Madeira v historickom hlavnom meste Funchal. Víno je špecifické 500 ročnou tradíciou  a tým, že je ohrievané v špeciálnych peciach  estufas, vďaka ktorým získava svoju špecifickú plnú chuť. Ďalším obľúbeným cieľlom spoločnosti Thomas Cook je Baleársky ostrov Mallorca. Vďaka ľahko sa zvažujúcim piesočným plážam je tento ostrov ideálny na rodinnú dovolenku. Máte možnosť si vybrať, či chcete byť  ubytovaní v hoteli alebo v klasickej malorskej vile. Pokiaľ máte záujem o aktívnu dovolenku, môžete vyraziť do krásneho pohoria Serra de Tramuntana, ktorého  malebné vrcholky sú vysoké až 1445 m. Môžete vyraziť tiež do hlavného mesta ostrova, Palma de Mallorky na nákupy alebo si pozrieť gotickú  katedrálu Svätej Matky. Medzi ďalšie obľúbené destinácie patrí  Kréta, Dominikánska republika, Maledivy a Thajsko. Môžete sa tiež zúčastniť jednej z plavieb, navštevovať rozmanité ostrovy Karibiku, pozrieť sa po stopách Vikingov po Severnom mori či navštíviť Britské ostrovy. Pokiaľ chcete poznať bližšie kultúru navštívených destinácií, tak pre Vás Thomas Cook Reisen ponúka veľké množstvo poznávacích zájazdov. Môžete sa vydať navštíviť tisícročnú históriu Iránu, putovať divokou prírodou Írska, alebo  zdolávať horské uličky Andalúzie. Do diaľok môžete na poznávací zájazd vyraziť napríklad do Severnej a Južnej  Ameriky. S Thomas Cook máte istotu, že zažijete dokonale organizovanú dovolenku a nezáleží,  či pocestujete s rodinou, priateľmi, partnerom alebo sami. 

THOMAS COOK AUSTRIA AG
Ungargasse 59-61
Wien A-1030
Tel.: +43 01 50 202 - 0
E-Mail: neckermann-reisen.at@gfr-center.de

>>> Vyberte si last minute zájazdy od cestovnej kancelárie Thomas Cook Reisen <<<

Dokumenty na stiahnutie: VOP podmienky CK a poistenie proti úpadku


Predchádzajúce Ďalšie