Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Olimar

Cestovná kancelária Olimar Reisen bola založená v roku 1972 ako rodinný podnik. V dnešnej dobe patrí medzi stredné podniky cestovného ruchu. Od založenia spoločnosti je Olimar Reisen lídrom v oblastiPortugalska, kde sa snaží ponúknuť klientom menej známej oblasti.

Olimar Reisen sa špecializuje na cesty do Portugalska, Talianska, Španielska, Brazílie, Afriky a Sao Tome, Cape Verde. Organizuje tiež golfové zájazdy a skupinové zájazdy. Brazília je dobre známa svojimi dlhými bielymi plážami, krásnym počasím a karnevalom. Olimar Reisen ponúka možnosť aj iného poznania tejto krajiny. V ponuke je aj plavba po Amazonke, fauna a flóra, doposiaľ nepreskúmaný dažďový prales, ale aj metropoly Rio a malebné okolie. Olimar Reisen spolupracuje so spoločnosťou Pousadas, ktorá ponúka ešte viac hostelov v Portugalsku. Pousadas ponúka moderné ubytovanie s priateľskou atmosférou a vysokým komfortom. Historické Pousadas Vám zabezpečí nezabudnuteľný zážitok z dovolenky. Hostia spia na hradoch, v kláštoroch a dokonca aj v palácoch. Ďalším vrcholom je druhá najmenšia krajina v Afrike, São Tomé. Iba 2000 turistov ročne navštívi tento ostrov v Guinejskom zálive. Nedotknutá príroda dodáva ostrovu kúzlo. Je to perfektné neporušený podvodný svet.

OLIMAR Reisen Vertriebs GmbH
Glockengasse 2
50667 Köln
Tel.: +49 221 20 590 0
E-Mail: info@olimar.com

>>> Vyberte si last minute zájazdy od cestovnej kancelárie Olimar Reisen <<<

Dokumenty na stiahnutie: VOP podmienky CK a poistenie proti úpadku


Predchádzajúce Ďalšie