Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Neckermann

Neckermann Reisen boli založené už v roku 1962 ako súčasť zásielkového obchodu Neckermann pod heslom "cesty pre každého". Neckermann Reisen sú od roku 2001 súčasťou Thomas Cook Group. Thomas Cook bol austrálsky vydavateľ, ktorý ako prvý na svete, za cenu jedného šilingu na osobu zorganizoval zájazd. Toho 5. Júla sa 1841 zúčastnilo vyše 500 osôb. V ďalšom roku už ponúkal plavby po Níle a poznávacie zájazdy do Svätej zeme. Teraz má spoločnosť cez 22000 zamestnancov a ročne vyše 20 miliónov cestujúcich. Vlastní tiež hotelové reťazce Sentido, Smartline, SunConnect a Casa Cook. Thomas Cook Group sú teraz druhým najväčším poskytovateľom zájazdov v Nemecku a I celosvetovo. Majú pobočky v Rakúsku, Francúzsku, Švajčiarsku, Belgicku a tiež Holandsku.

Môžete si užívať luxus v USA, ochutnávať biele rumy na Kube a piť tequillu v Cancune. S Neckermann máte vždy spoľahlivý sprievod na dovolenke. Medzi najobľúbenejšie destinácie patrí  Stredozemné more. To si môžete vybrať z rozsiahlej ponuky zájazdov do Bulharska, Grécka, Chorvátska a Španielska. Pohybujú sa v stredovom segmente ponúk zájazdov a majú bohatú ponuku rodinných zájazdov, ktoré môžu viesť aj do Českej republiky či Nemecka. Môžete tiež ísť do obľúbených zábavných parkov po celej Európe, ako sú Europa park, Tropical Island a Legoland. Máte samozrejme tiež možnosť cestu prispôsobiť vašim požiadavkám. Nezáleží, či si budete objednávať zájazd alebo last minute. S Neckermann Reisen máte istotu, že pôjdete na perfektne organizovaný zájazd, ktorý nenecháva otvorené žiadne Vaše prianie. 

Neckermann/THOMAS COOK AUSTRIA AG
Ungargasse 59-61
Wien A-1030
Tel.: +43 01 50 202 - 0
E-Mail: neckermann-reisen.at@gfr-center.de

>>> Vyberte si last minute zájazdy od cestovnej kancelárie Neckermann <<<

Dokumenty na stiahnutie: VOP podmienky CK a poistenie proti úpadku


Predchádzajúce Ďalšie