Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Meier`s Weltreisen

Meiers Weltreisen organizuje zájazdy už cez 20 rokov. Ponúka širokú škálu rôznych zájazdov - od dovolenky na pláži, výlety autom, autobusom alebo tábora, cez študijné cesty - pre každého. Pre výlety a dovolenku pri mori je Meiers Weltreisen svetovým lídrom v nemeckom cestovnom ruchu, má veľa stálych zákazníkov a vysoký stupeň známosti.

Meiers Weltreisen rozšírila svoju ponuku zájazdov a dnes sa venuje týmto destináciám - Afrika, Indický oceán, Severná Amerika, USA, Kanada, Bahamy, Ázie, Austrália, Nový Zéland, Južná Pacifik, Karibik, Stredná a Južná Amerika a organizuje aj študijné cesty. Zájazdy sú riešené do troch kategórií: prímorské hotely, ktoré sú navrhnuté špeciálne pre relaxáciu, okružné jazdy, ktoré ponúkajú celý rad dobrodružstiev av neposlednom rade ponúka individuálne plánovanie cesty - vhodné pre spontánnu cestovateľov a dobrodruhov. Meiers Weltreisen ponúka iba vybrané hotely, ktoré sa nachádza pri najkrajších pláží na svete, alebo exkluzívne plavby a výlety, v kombinácii s dovolenkou v Dream Hotel. Na každom zájazdu je vždy k dispozícii nemecky hovoriaci sprievodca, ktorý klientom so všetkým poradí. Tí, ktorí hľadajú mimoriadnu dovolenku, ďaleko od preplnených pláží, ktorí majú radi kultúru a čaro exotické stavy, cestujú správne s Meiers Weltreisen. 

Meier`s Weltreisen/DER Touristik
Emil-von-Behring-Str. 6
Frankfurt, DE-60424
Tel.:  +49 69 9588-00
E-Mail: webmaster@meiers-weltreisen.de

>>> Vyberte si last minute zájazdy od cestovnej kancelárie Meiers Weltreisen <<<

Dokumenty na stiahnutie: VOP podmienky CK a poistenie proti úpadku


Predchádzajúce Ďalšie