Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Jahn Reisen

Jahn Reisen vznikla v roku 1979 v Mníchove. Od roku 2001 patrí spolu s Billa Reisen, ITS Reisen a Meiers Weltreisen ku skupine Rewe, ktorá je momentálne druhou najväčšou cestovnou kanceláriou v Nemecku s ročným obratom okolo 2,97 miliárd Eur.

Táto cestovná kancelária sa špecializuje na náročných individualistov. Najvyššou prioritou je veľký výber zájazdov a prvotriedna kvalita. Ponúkajú len najluxusnejšie hotely a najlepší servis. Môžete pricestovať vlastným dopravným prostriedkom, lietadlom či loďou na najkrajšie miesta sveta. Cesty si môžete vytvoriť celkom individuálne podľa Vašich požiadaviek. Ponúkajú aj zájazdy pre rodiny s vysokými požiadavkami. V ponuke okrem iného nájdete aj program Jahn Reisen Select, ktorý sa zameriava exkluzívne wellness pobyty. S programom Plus Erlebnistouren sa zameriavajú na poznávacie zájazdy, ktoré si vytvoríte celkom individuálne podľa Vašho želania.

Najpopulárnejšie ciele sú Dominikánska republika, Maldivy, Mexiko, Keňa, Thajsko a Vietnam. Pokiaľ chcete navštíviť perly starého kontinentu, tak máte možnosť spoznať európske metropoly behom predlženého víkendu. Môžete si samozrejme objednať aj zájazd do Talianska, Španielska, Chorvátska alebo Turecka.

Jahn Reisen- REWE Austria Touristik GmbH
IZ NÖ-Süd, Strasse 3, Objekt 16
Wiener Neudorf A-2355
Tel.:  +49 (0) 2203 42120
E-Mail: service@jahnreisen.de

>>> Vyberte si last minute zájazdy od cestovnej kancelárie Jahn Reisen <<<

Dokumenty na stiahnutie: VOP podmienky CK a poistenie proti úpadku


Predchádzajúce Ďalšie