Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

ITS Billa Reisen

Cestovná kancelária ITS Billa bola založená v roku 1998. Nízke ceny obchodného reťazca Billa zaručujú nízke ceny iu cestovnej kancelárie ITS Billa. Spoločnosť sa zameriava na dovolenku pre celú rodinu. Mit ITS Reisen im Hintergrund könnte die neue Mark auf eine jahrzehntelange touristische Erfahrung zurückgreifen. Ponuka je zameraná na strednú triedu hotelov. Neben Flugreisen auf der Mittel-und Fernstrecke bietet der Veranstalter auch Autoreisen an, also Hotel-bzw. Appartement-Arrangements mit eigener Anreise innerhalb Österreichs und ins angrenzende Ausland. Okrem leteckej dopravy v strednej a dlhé vzdialenosti, ponúka cestovná kancelária tiež výlety autom.

Zájazdy v strednej vzdialenosti obsahujú destinácie ako napríklad Španielsko, Tunisko a Grécko. Najobľúbenejším zájazdom v dlhej vzdialenosti je Dominikánska republika. Cestovná kancelária ponúka aj výlety do hotelov a apartmánov v Rakúsku a susedných krajinách, kam sa cestuje autom. Bez ohľadu na to, aký typ dovolenky si vyberiete, či výlet do Ríma alebo dovolenku na pláži - cestovná kancelária ITS Billa nájde všetky ponuky zodpovedajúce Vášmu prianiu. 


Predchádzajúce Ďalšie