Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

ITS Billa Reisen

ITS Billa Reisen bola založená v roku 1998 a je súčasťou  ITS Reisen, ktoré patrí k medzinárodnej spoločnosti Rewe. K Rewe patrí aj ITS, DERTOUR, Meiers Weltreisen, Travelix a Kuoni. K spojeniu s Billa, najdôležitejšou značkou  Rewe došlo v roku 2009. Tým vznikol silný organizátor zájazdov s pobočkami v Nemecku, Rakúsku a Českej  Republike. 

Skupina Rewe je momentálne druhým najväčším organizátorom zájazdov na nemeckom trhu s ročným ziskom vyše 2,97 miliardy Eur. V roku 1995 expandovali do susedného Rakúska a v roku 2006 dokonca i do Ruska. Do Českej republiky prišli už v roku 2009.

 S ITS Billa máte istotu, že cestujete s prevereným organizátorom zájazdov. Môžete si vybrať zo širokej ponuky eurovíkendov, zimného lyžovania alebo kúpania pri mori. Billa Reisen ponúka tiež skvelé rodinné dovolenky. Môžete si vybrať, či chcete pricestovať vlastnou dopravou a objednať iba hotel či letnú vilu, alebo si môžete vybrať z tisícov leteckých zájazdov a last minute ponúk. K najobľúbenejším destináciám patrí  Nemecko, Rakúsko, Turecko a Španielsko.

Cestovná kancelária ITS Billa bola založená v roku 1998. Nízke ceny obchodného reťazca Billa zaručujú nízke ceny iu cestovnej kancelárie ITS Billa. Spoločnosť sa zameriava na dovolenku pre celú rodinu. Mit ITS Reisen im Hintergrund könnte die neue Mark auf eine jahrzehntelange touristische Erfahrung zurückgreifen. Ponuka je zameraná na strednú triedu hotelov. Neben Flugreisen auf der Mittel-und Fernstrecke bietet der Veranstalter auch Autoreisen an, also Hotel-bzw. Appartement-Arrangements mit eigener Anreise innerhalb Österreichs und ins angrenzende Ausland. Okrem leteckej dopravy v strednej a dlhé vzdialenosti, ponúka cestovná kancelária tiež výlety autom.

Zájazdy v strednej vzdialenosti obsahujú destinácie ako napríklad Španielsko, Tunisko a Grécko. Najobľúbenejším zájazdom v dlhej vzdialenosti je Dominikánska republika. Cestovná kancelária ponúka aj výlety do hotelov a apartmánov v Rakúsku a susedných krajinách, kam sa cestuje autom. Bez ohľadu na to, aký typ dovolenky si vyberiete, či výlet do Ríma alebo dovolenku na pláži - cestovná kancelária ITS Billa nájde všetky ponuky zodpovedajúce Vášmu prianiu. 

ITS Billa Reisen
REWE Austria Touristik GmbH
IZ NÖ-Süd, Strasse 3, Objekt 16
Wiener Neudorf A-2355
DIČ: ATU45171709

Dokumenty na stiahnutie: VOP podmienky CK a poistenie proti úpadku


Predchádzajúce Ďalšie