Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Gulet Touristik

Gulet sú už od svojho založenia v roku 1996 číslom jedna na rakúskom trhu a patria k najväčšiemu predajcovi zájazdov na svete a to spoločnosti TUI. Ich firemným heslom je: “dovolenka červeno – bielo – červená“ a to už naznačuje, že sa zameriavajú predovšetkým na dovolenky v Rakúsku. Vyberú pre Vás najlepšiu dovolenku zo všetkých značiek spoločnosti TUI ako TUI Deutschland, 1-2-FLY, XTUI, Airtours a X-1-2-FLY. Špecializujú sa tiež na dovolenky v Stredomorí. Samozrejme máte možnosť vybrať si tiež z exotickejších destinácií ako Maurícius, Thajsko a Maldivy. Pokiaľ si zájazd objednáte hneď na začiatku roka, tak máte šancu získať jedinečné first minute ceny. V ponuke nájdete aj rôzne zážitkové okruhy ako TUI Magic Life, ktorý ponúka zážitkový all inclusive alebo TUI Blue, ktorý ponúkajú spojenie modernej architektúry a lokálnej atmosféry.

TUI vlastní cez 300 hotelov, ktoré majú cez 210 000 lôžok vo viac ako 30 štátoch sveta. K nim patria aj vlastné hotelové reťazce ako TUI Blue, Robinson Hotels alebo RIU Hotels. Vlastnia taktiež rôzne aerolinky a 14 zaoceánskych lodí, ktoré patria TUI Cruises alebo Thompson Reisen. Zameriavajú sa na first minute zájazdy, a ich dcérske spoločnosti 1-2-FlyDiscount Travel, ponúkajú aj veľmi lákavé Last Minute zájazdy.

Gulet Touristik
Heiligenstädter Str. 31
Wien AT1190
Tel.: +43 50 884 404
E-Mail: info@tui.at

>>> Vyberte si last minute zájazdy od cestovnej kancelárie Gulet Touristik<<<

Dokumenty na stiahnutie: VOP podmienky CK a poistenie proti úpadku


Predchádzajúce Ďalšie