Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

DERTOUR

Dertour je cestovná kancelária, ktorá dlhodobo spolupracuje s nemeckou olympijskou konfederáciou. Ako jediná spoločnosť v Nemecku poskytuje predaj olympijských vstupeniek Dertour je súčasťou skupiny nemeckej cestovnej kancelárie, ktorá bola založená v roku 1917 a teraz patrí do REWE Group. Dertour má trvalé miesto na nemeckom trhu cestovného ruchu a každú sezónu ponúka viac než 30 nových programov.

Dertour vyvinula predstavu o cestovaní v blokoch, čo ponúka celkom nové možnosti pre cestovateľov s unikátnym a flexibilným zostavením dovolenky. Cestovná kancelária Dertour ponúka zájazdy do Severnej Ameriky, Oceánia, Južnej Ameriky a Spojených arabských emirátov. Ďalšou ponúkanou lokalitou je Ázia. Všetky zájazdy sú ponúkané v spolupráci s renomovanými leteckými spoločnosťami. Ak chcete, môžete cestovať s Dertour v tých najodľahlejších vzdialenostiach. Pohľad do bezprostredného okolia sa ale občas zdá nemenej exotickým. Mestské výlety alebo zájazdy po Európe sú samozrejmosťou. Špeciálne výlety sú plavby po oceáne alebo wellness zájazdy. Dertour ponúka aj zájazdy na preteky Formuly 1 alebo na New York Marathon, Tennis Championships, futbalové zápasy a atletiku.

DER Touristik Frankfurt GmbH&Co.KG
Emil-von-Behring-Str. 6
Frankfurt DE-60424
Tel.:   +49 2203 42-0
E-Mail: http://www.dertouristik.com/de/kontakt/

>>> Vyberte si last minute zájazdy od cestovnej kancelárie DERTOUR <<<

Dokumenty na stiahnutie: VOP podmienky CK a poistenie proti úpadku


Predchádzajúce Ďalšie