Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Bucher Reisen

Bucher Reisen je členom spoločnosti Thomas Cook Group. Bol založený v roku 1990 a o jedenásť rokov neskôr sa stali členmi  Thomas Cook. K tejto skupine patrí aj Neckerman Reisen, Thomas Cook Reisen a známa nemecké letecká spoločnosť Condor. Spoločnosť  má sídla v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Poľsku, Českej Republike, Maďarsku, Rusku a Belgicku.

Zakladateľ Thomas Cook Group bol Thomas Cook. Ako prvý na svete zorganizoval zájazd, ktorý sa konal v roku 1841. Jeho zájazdy po Veľkej Británii boli veľmi populárne a tak už o dva roky neskôr zorganizoval okružné plavby po Níle a poznávacie zájazdy do Svätej Zeme. Dnes je táto spoločnosť druhým najväčším predajcom zájazdov na celom svete a tiež druhým najväčším predajcom zájazdov v Nemecku.  Bucher Reisen ako dcérska spoločnosť úzko spolupracujú s Thomas Cook. Vďaka tomu môžu denne zostavovať najlacnejšie last minute z viac ako 4 miliónov ponúk hotelov a letov za navýhodnejšie ceny.  Ročne s Thomas Cook cestuje viac ako 20 miliónov zákazníkov a ročný obrat majú vyše  9,43 miliárd Eur. Vlastnia tiež obľúbené hotelové reťazce Sentido, Smartline, SunConnect a Casa Cook.

S Bucher Reisen môžete cestovať po celom svete. Majú v ponuke viac ako 200 prekrásnych destinácií po celom svete. Možete relaxovať vo vybraných wellness hoteloch alebo spontánne vyraziť na Eurovíkend do svetových metropolí.  Takisto pre rodiny má Bucher Reisen skvelé ponuky. Sústreďujú sa tiež na last minute zájazdy, ktoré si môžete objednať i deň pred odchodom. Takže sú ideálnym spoločníkom na spontánne cesty. Nezáleží, či si vyberiete zájazd alebo last minute pobyt. Bucher Reisen Vám vždy bude spoľahlivým partnerom na cestách. Medzi najobľúbenejšie destinácie patrí Mallorka, Kanárske ostrovy, Grécko a Turecko

Bucher Reisen GmbH
Düsseldorfer Straße 83
40667 Meerbusch
Tel.:+49 (0)2132 / 9308-0
E-Mail:service@bucher-reisen.de

>>> Vyberte si last minute zájazdy od cestovnej kancelárie Bucher Reisen <<<

 

Dokumenty na stiahnutie: VOP podmienky CK a poistenie proti úpadku


Predchádzajúce Ďalšie