Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Öger Tours

Öger Tours sú už od roku 1969 na nemeckom trhu. Na začiatku ponúkali cesty len do Turecka a rýchlo sa stali najobľúbenejším usporiadateľom zájazdov vo svojom obore a rýchlo si vybudovali skvelé meno v organizovaní zájazdov do Orientu.

V roku 2010 boli prevzatí spoločnosťou Thomas Cook AG, pod ktorú patria aj cestovné kancelárie DER Tours, Neckerman Reisen a Bucher Reisen. Spoločne tvoria druhého najväčšieho poskytovateľa zájazdov na svete. Ako prvý usporiadali tiež priame lety z Hamburgu do Istanbulu. Už od roku 1990 ponúkajú aj priame lety do Egypta, Tunisu a Kuby. Od roku 2008 majú ročný obrat vyšší ako 722 miliónov Eur a ročne s nimi cestuje viac ako 1,5 miliónov zákazníkov. Sídlo spoločnosti je stále v pôvodnom Hamburgu. Thomas Cook bol austrálsky vydavateľ, ktorý ako prvý na svete, za cenu jedného šilingu na osobu zorganizoval zájazd. Toho 5. Júla sa 1841 zúčastnilo vyše 500 osôb. V ďalšom roku už ponúkal plavby po Níle a poznávacie zájazdy do Svätej zeme. Teraz má spoločnosť cez 22000 zamestnancov a ročne vyše 20 miliónov cestujúcich. Vlastní tiež hotelové reťazce Sentido, Smartline, SunConnect a Casa Cook. Thomas Cook Group sú teraz druhým najväčším poskytovateľom zájazdov v Nemecku i celosvetovo. Majú pobočky v Rakúsku, Francúzsku, Švajčiarsku, Belgicku a tiež Holandsku.

Pre vašu cestu do Turecka sú Öger Tours tým správnym partnerom. Majú dlhoročnú skúsenosť v organizovaní zájazdov ako do Turecka, tak do destinácií ako je Keňa, Madeira, Thajsko, Kuba a Dominikánska republika.

Öger Tours/THOMAS COOK AUSTRIA AG
Ungargasse 59-61
Wien A-1030
Tel.: +43 01 50 202 - 0
E-Mail: neckermann-reisen.at@gfr-center.de

>>> Vyberte si last minute zájazdy od cestovnej kancelárie Öger Tours <<<

Dokumenty na stiahnutie: VOP podmienky CK a poistenie proti úpadku


Predchádzajúce Ďalšie