Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Dátum odletu 0
Počet nocí 0
Strava 0
Typ izby 0
Cestovná kancelária 0
Letecká spoločnosť 0
Zväčšiť mapu +
Ďalšie letiska
Všetky letiská
od 4 515 Kč od 175 € od 742 zł od 59 203 Ft
  • Filtruj:
Filtruj 0
Čakajte prosím

Práve prebieha overenie dostupnosti termínu priamo v cestovnej kancelárii
Zaručujeme 100% zabezpečenie údajov, kvality a diskrétnosti.

Zájazd je vypredaný

Ospravedlňujeme sa, ale zájazd je v požadovanom termíne už vypredaný.
Vyberte si prosím iný termín.

Chyba overovania

Ospravedlňujeme sa, ale zájazd sa nepodarilo overiť, skúste to neskôr znovu.

  • 06.03 - 08.03
  • 2 noci
  • Raňajky
  • cena na osobu
    4 515 Kč 175 € 742 zł 59 203 Ft
  • Overiť cenu
  • Viedeň
  • Dvolůžkový Šetriace izba
  • bez transferu
  • viac o hoteli
Viedeň
Let tam
06.03.2020
17:00 Viedeň
1h 35m
priamy let
06.03.2020
18:35 Neapol
Let späť
08.03.2020
19:00 Neapol
1h 35m
priamy let
08.03.2020
20:35 Viedeň
Čakajte prosím

Práve prebieha overenie dostupnosti termínu priamo v cestovnej kancelárii
Zaručujeme 100% zabezpečenie údajov, kvality a diskrétnosti.

Zájazd je vypredaný

Ospravedlňujeme sa, ale zájazd je v požadovanom termíne už vypredaný.
Vyberte si prosím iný termín.

Chyba overovania

Ospravedlňujeme sa, ale zájazd sa nepodarilo overiť, skúste to neskôr znovu.

  • 06.03 - 08.03
  • 2 noci
  • Raňajky
  • cena na osobu
    4 567 Kč 177 € 751 zł 59 880 Ft
  • Overiť cenu
Viedeň
Let tam
06.03.2020
17:00 Viedeň
1h 35m
priamy let
06.03.2020
18:35 Neapol
Let späť
08.03.2020
19:00 Neapol
1h 35m
priamy let
08.03.2020
20:35 Viedeň
Čakajte prosím

Práve prebieha overenie dostupnosti termínu priamo v cestovnej kancelárii
Zaručujeme 100% zabezpečenie údajov, kvality a diskrétnosti.

Zájazd je vypredaný

Ospravedlňujeme sa, ale zájazd je v požadovanom termíne už vypredaný.
Vyberte si prosím iný termín.

Chyba overovania

Ospravedlňujeme sa, ale zájazd sa nepodarilo overiť, skúste to neskôr znovu.

  • 06.03 - 08.03
  • 2 noci
  • Bez stravy
  • cena na osobu
    4 567 Kč 177 € 751 zł 59 880 Ft
  • Overiť cenu
Viedeň
Let tam
06.03.2020
17:00 Viedeň
1h 35m
priamy let
06.03.2020
18:35 Neapol
Let späť
08.03.2020
19:00 Neapol
1h 35m
priamy let
08.03.2020
20:35 Viedeň
Čakajte prosím

Práve prebieha overenie dostupnosti termínu priamo v cestovnej kancelárii
Zaručujeme 100% zabezpečenie údajov, kvality a diskrétnosti.

Zájazd je vypredaný

Ospravedlňujeme sa, ale zájazd je v požadovanom termíne už vypredaný.
Vyberte si prosím iný termín.

Chyba overovania

Ospravedlňujeme sa, ale zájazd sa nepodarilo overiť, skúste to neskôr znovu.

  • 05.03 - 07.03
  • 2 noci
  • Raňajky
  • cena na osobu
    4 593 Kč 178 € 755 zł 60 218 Ft
  • Overiť cenu
  • Viedeň
  • Dvolůžkový Šetriace izba
  • bez transferu
  • viac o hoteli
Viedeň
Let tam
05.03.2020
14:20 Viedeň
1h 35m
priamy let
05.03.2020
15:55 Neapol
Let späť
07.03.2020
11:05 Neapol
1h 40m
priamy let
07.03.2020
12:45 Viedeň
Čakajte prosím

Práve prebieha overenie dostupnosti termínu priamo v cestovnej kancelárii
Zaručujeme 100% zabezpečenie údajov, kvality a diskrétnosti.

Zájazd je vypredaný

Ospravedlňujeme sa, ale zájazd je v požadovanom termíne už vypredaný.
Vyberte si prosím iný termín.

Chyba overovania

Ospravedlňujeme sa, ale zájazd sa nepodarilo overiť, skúste to neskôr znovu.

  • 05.03 - 07.03
  • 2 noci
  • Raňajky
  • cena na osobu
    4 644 Kč 180 € 764 zł 60 894 Ft
  • Overiť cenu
Viedeň
Let tam
05.03.2020
14:20 Viedeň
1h 35m
priamy let
05.03.2020
15:55 Neapol
Let späť
07.03.2020
11:05 Neapol
1h 40m
priamy let
07.03.2020
12:45 Viedeň
Čakajte prosím

Práve prebieha overenie dostupnosti termínu priamo v cestovnej kancelárii
Zaručujeme 100% zabezpečenie údajov, kvality a diskrétnosti.

Zájazd je vypredaný

Ospravedlňujeme sa, ale zájazd je v požadovanom termíne už vypredaný.
Vyberte si prosím iný termín.

Chyba overovania

Ospravedlňujeme sa, ale zájazd sa nepodarilo overiť, skúste to neskôr znovu.

  • 05.03 - 07.03
  • 2 noci
  • Bez stravy
  • cena na osobu
    4 644 Kč 180 € 764 zł 60 894 Ft
  • Overiť cenu
Viedeň
Let tam
05.03.2020
14:20 Viedeň
1h 35m
priamy let
05.03.2020
15:55 Neapol
Let späť
07.03.2020
11:05 Neapol
1h 40m
priamy let
07.03.2020
12:45 Viedeň
Čakajte prosím

Práve prebieha overenie dostupnosti termínu priamo v cestovnej kancelárii
Zaručujeme 100% zabezpečenie údajov, kvality a diskrétnosti.

Zájazd je vypredaný

Ospravedlňujeme sa, ale zájazd je v požadovanom termíne už vypredaný.
Vyberte si prosím iný termín.

Chyba overovania

Ospravedlňujeme sa, ale zájazd sa nepodarilo overiť, skúste to neskôr znovu.

  • 06.03 - 08.03
  • 2 noci
  • Raňajky
  • cena na osobu
    4 696 Kč 182 € 772 zł 61 571 Ft
  • Overiť cenu
Viedeň
Let tam
06.03.2020
17:00 Viedeň
1h 35m
priamy let
06.03.2020
18:35 Neapol
Let späť
08.03.2020
19:00 Neapol
1h 35m
priamy let
08.03.2020
20:35 Viedeň
Čakajte prosím

Práve prebieha overenie dostupnosti termínu priamo v cestovnej kancelárii
Zaručujeme 100% zabezpečenie údajov, kvality a diskrétnosti.

Zájazd je vypredaný

Ospravedlňujeme sa, ale zájazd je v požadovanom termíne už vypredaný.
Vyberte si prosím iný termín.

Chyba overovania

Ospravedlňujeme sa, ale zájazd sa nepodarilo overiť, skúste to neskôr znovu.

  • 04.03 - 06.03
  • 2 noci
  • Raňajky
  • cena na osobu
    4 722 Kč 183 € 776 zł 61 909 Ft
  • Overiť cenu
  • Viedeň
  • Dvolůžkový Šetriace izba
  • bez transferu
  • viac o hoteli
Viedeň
Let tam
04.03.2020
16:15 Viedeň
1h 35m
priamy let
04.03.2020
17:50 Neapol
Let späť
06.03.2020
14:50 Neapol
1h 20m
priamy let
06.03.2020
16:10 Viedeň
Čakajte prosím

Práve prebieha overenie dostupnosti termínu priamo v cestovnej kancelárii
Zaručujeme 100% zabezpečenie údajov, kvality a diskrétnosti.

Zájazd je vypredaný

Ospravedlňujeme sa, ale zájazd je v požadovanom termíne už vypredaný.
Vyberte si prosím iný termín.

Chyba overovania

Ospravedlňujeme sa, ale zájazd sa nepodarilo overiť, skúste to neskôr znovu.

  • 05.03 - 07.03
  • 2 noci
  • Raňajky
  • cena na osobu
    4 773 Kč 185 € 785 zł 62 586 Ft
  • Overiť cenu
Viedeň
Let tam
05.03.2020
14:20 Viedeň
1h 35m
priamy let
05.03.2020
15:55 Neapol
Let späť
07.03.2020
11:05 Neapol
1h 40m
priamy let
07.03.2020
12:45 Viedeň
Čakajte prosím

Práve prebieha overenie dostupnosti termínu priamo v cestovnej kancelárii
Zaručujeme 100% zabezpečenie údajov, kvality a diskrétnosti.

Zájazd je vypredaný

Ospravedlňujeme sa, ale zájazd je v požadovanom termíne už vypredaný.
Vyberte si prosím iný termín.

Chyba overovania

Ospravedlňujeme sa, ale zájazd sa nepodarilo overiť, skúste to neskôr znovu.

  • 04.03 - 06.03
  • 2 noci
  • Raňajky
  • cena na osobu
    4 773 Kč 185 € 785 zł 62 586 Ft
  • Overiť cenu
Viedeň
Let tam
04.03.2020
16:15 Viedeň
1h 35m
priamy let
04.03.2020
17:50 Neapol
Let späť
06.03.2020
14:50 Neapol
1h 20m
priamy let
06.03.2020
16:10 Viedeň
  • Nastavenie Vášho
    vyhľadávanie eurovíkendov:
  • Termín zájazdu
  • Dĺžka
  • Počet osôb
  • Strava
  • Miesto odletu
  • Zmeniť hľadanie
Zvoľte prosím dátum návratu

Najskôr od

Najneskôr do

Najskôr od:
Najneskôr do:

Potvrdiť

Hotovo

Vyberte počet osôb

Dospelí
dospelí
Deti
detí
Iba cestovné kancelárie, ktoré ponúkajú detské zľavy. Prípadnú zľavu na dieťa zistíte v detaile hotela po overení ceny pri konkrétnom termíne.
Vek detí
roky
Zadajte vek dieťaťa v deň vášho návratu.

Potvrdiť

Ako vyhľadávať pre 4 osoby?

Hľadáte ubytovanie v jednej spoločnej izbe?

Nechajte zadané 4 osoby a pokračujte vo vyhľadávaní.

Cestujete ako 2 páry a chcete byť v 2 izbách?

Vyhľadávajte dovolenku pre 2 osoby a následne v objednávkovom formulári cez tlačidlo „Pridať cestujúcich“ doplňte ďalšie 2 osoby. Po odoslaní nezáväznej objednávky následne overíme dostupnosť voľných miest a izieb pre požadovaný počet osôb.

Pridať cestujúcich

S týmto filtrom sa Vám zobrazia ponuky, ktoré obsahujú prevažne priame lety bez prestupov. Priame lety môžu obsahovať medzipristátie. Konečné časy letov sa potom dozviete v objednávkovom formulári.
Podľa :

50%
66%
83%
priemerný
dobrý
skvelý

Hotovo

vybrať všetko zrušiť všetko

Iba cestovné kancelárie, ktoré ponúkajú detské zľavy. Prípadnú zľavu na dieťa zistíte v detaile hotela po overení ceny pri konkrétnom termíne.

Hotovo

Špeciálne požiadavky:

Pláž

Rodina

18+

Wellness

Vybavenie hotela

Šport

Hotovo

S týmto filtrom sa Vám zobrazia ponuky, ktoré obsahujú prevažne priame lety bez prestupov. Priame lety môžu obsahovať medzipristátie. Konečné časy letov sa potom dozviete v objednávkovom formulári.

Ako vyhľadať a objednať %d osobu?

Zadajte počet osôb do prvej izby. Zvyšný počet osôb doplníte v objednávkovom formulári.
Po odoslaní nezáväznej objednávky overíme dostupnosť voľných miest a izieb pre celkový počet požadovaných osôb.

Počet osob v jednej izbe
dospelí
detí
Zrušiť
Potvrdiť

Prečo si zvoliť Airstop